دانستنی ها

12 نکته برای خرید مانتو تابستانه

خرید مانتو تابستانه

با آمدن فصل گرما، پوشیدن لباس مناسبی که موجب آزار و اذیت شما در هوای گرم نشود، اهمیت بسیار زیادی دارد. علاوه بر این موضوع، داشتن استایلی شیک و خاص همواره برای خانم‌ها مسئله مهمی بوده و نیاز است برای روزهای گرم تابستان انتخابی داشته باشید که علاوه بر آن که با پوشیدن آن در فصل تابستان احساس گرمای بیش از حد نداشته باشید، تیپی شیک و جذاب نیز برای شما به وجود بیاورد.

مانتو تابستانه، یک انتخاب عالی برای خانم‌های شیک پوش در فصل گرما است که به دلیل داشتن جنس پارچه نازک و خنک و همچنین رنگ‌های روشن و شاد، برای پوشیدن در فصل تابستان بسیار مناسب است. همچنین مانتو تابستانه از مدل‌ها و طرح‌های بسیار متنوعی برخوردار است که برای هر سلیقه و استایلی مناسب است. در این مطلب قصد داریم 12 نکته برای خرید مانتو تابستانه و راهنمای خرید مانتو تابستانه را برای شما بیان کنیم.

 

خرید مانتو تابستانی

خرید مانتو

 

 

فهرست مطالب

 1. نازکی و خنکی پارچه مانتو تابستانه
 2.  سبکی پارچه مانتو تابستانه
 3. از دست دادن رطوبت در پارچه مانتو تابستانه
 4. لطافت و راحتی پارچه مانتو تابستانی
 5. رنگ پارچه مانتو تابستانه
 6. کیفیت و مرغوبیت پارچه مانتو تابستانه
 7. مدل مانتو تابستانه
 8. قد مانتو تابستانه
 9. سایز مانتو تابستانه
 10. طراحی خاص مانتو تابستانه
 11. ست مانتو و شلوار تابستانه
 12. قیمت مانتو تابستانه

 

 

خرید مانتو تابستانه

 

 

نازکی و خنکی پارچه مانتو تابستانه

مانتو تابستانه به علت استفاده در فصل گرما، باید جنس نازک و خنکی داشته باشد تا گرمای شدید هوا موجب آزار شما نشود. امروزه انواع مدل‌های پارچه نازک و خنک در بازار موجود است که شما می‌توانید با انتخاب آن‌ها برای مانتو تابستانه خود، علاوه بر احساس خنکی در هوای گرم، استایلی شیک و جذاب نیز داشته باشید. از جمله پارچه‌های سبک و خنک مناسب برای دوخت مانتو تابستانه می‌توان به پارچه‌های زیر اشاره کرد.

 • جین تنسل
 • الیاف طبیعی
 • کرپ خاویاری
 • نخی
 • کریشه پفکی
 • حریر یاخما
 • ابر و بادی
 • لنین
 • شانتون
 • بابوس
 • پنبه ای

 

 

 سبکی پارچه مانتو تابستانه

پارچه مانتو تابستانه باید علاوه بر جنس نازک، سبک نیز باشد. هنگامی که پارچه مانتو تابستانه شما سبک باشد، شما احساس راحتی و خنکی بیشتری در زمان پوشیدن آن خواهید داشت و در هوای گرم تابستان، احساس بدی نخواهید داشت. پوشیدن مانتوهایی با پارچه سنگین، باعث ایجاد فشار و حس گرما در شما خواهد شد. پس بهتر است از پارچه‌های سبک‌تر در مانتو تابستانه خود استفاده کنید.

 

 

مانتو تابستانه

 

 

از دست دادن رطوبت در پارچه مانتو تابستانه

یکی از نکات بسیار مهم و قابل توجه در هنگام خرید مانتو تابستانه، توجه به قابلیت از دست دادن رطوبت در پارچه آن است. در فصل تابستان به علت گرمای هوا، بدن شما تعریق زیادی خواهد داشت. در برخی از مدل‌های پارچه، پارچه لباس این رطوبت را در خود حفظ می‌‌کند. این موضوع موجب عرق کردن بیشتر شما و احساس گرمای زیادی خواهد شد. توجه کنید که پارچه مانتو تابستانه شما قابلیت از دست دادن رطوبت را داشته باشد تا باعث تعریق بیش از حد شما و به دنبال آن ایجاد حس گرما در شما نشود.

 

 

لطافت و راحتی پارچه مانتو تابستانه

به علت آن که در فصل گرما شما لباس زیادی زیر مانتو تابستانه خود نمی‌پوشید و عموما پارچه مانتو تابستانه در تماس با پوست شما است، باید جنس آن لطیف و راحت باشد تا برای شما احساس ناخوشایندی ایجاد نکند و شما در هنگام پوشیدن آن احساس راحتی داشته باشید. همچنین جنس پارچه آن نباید حساسیت زا باشد و موجب آسیب رسانی به پوست شما شود.

 

 

مانتو تابستانه

 

 

رنگ پارچه مانتو تابستانه

توجه به رنگ پارچه مانتو تابستانه نیز یکی دیگر از نکات بسیار مهم است. رنگ‌های تیره مانند مشکی، سورمه‌ای و قهوه‌ای نور و گرمای شدید خورشید را به خود جذب کرده و باعث احساس گرمای بیش از حد برای شما خواهد شد. این در حالی است که رنگ‌های روشن مانند سفید، کرم، صورتی روشن و آبی ملایم، با انعکاس و بازتاب نور و گرمای خورشید، گرمای آن را به خود جذب نکرده و در شما ایجاد حس گرما نخواهند کرد.

مورد دیگری که باید در هنگام انتخاب رنگ مانتو تابستانه خود به آن توجه کنید، رنگ پوست خودتان است. بهتر است رنگ مانتو تابستانه خود را متناسب با رنگ پوست‌‌تان باشد. مثلا اگر رنگ پوست شما تیره است، از پوشیدن مانتو با رنگ‌های جیغ مانند قرمز و سرخابی پرهیز کنید.

 

 

 

کیفیت و مرغوبیت پارچه مانتو تابستانه

به علت گرمی هوا در فصل تابستان و عرق کردن زیاد در این هوا، شما مجبور به شست و شوی مکرر مانتو تابستانه خود خواهید بود. بنابراین نیاز است جنس پارچه مانتو تابستانه انتخاب شده توسط شما مرغوب و با کیفیت باشد تا در اثر استفاده مداوم و شست و شوی مکرر، بافت آن آسیب نبیند و از بین نرود.

 

 

مدل مانتو تابستانه

انواع مدل‌ مانتو تابستانه در بازار موجود است. از جمله آن‌ها می‌توان به مانتوهای جلو باز اشاره کرد که باعث ایجاد حس خنکی در شما خواهند شد. همچنین مانتو تابستانه در اندازه قد مانتو و آسین نیز تفاوت‌هایی دارند. در کل پارامترهایی همچون طراحی یقه و آستین، قد مانتو، طراحی‌های خاص روی مانتو مانند انواع گلدوزی‌ها و داشتن آستین بلند یا کوتاه، مواردی هستند که شما می‌توانید در هنگام خرید مانتو تابستانه خود بسته به سلیقه، استایل، راحتی و موقعیت خود آن‌ها را تعیین کنید.

 

 

خرید مانتو تابستانه

 

 

قد مانتو تابستانه

انتخاب قد مانتو تابستانه مورد بسیار مهمی است که باید در هنگام خرید مانتو تابستانه به آن توجه شود. مانتوهای تابستانه در انواع قدها طراحی و دوخته می‌شود. شما باید متناسب با قد و اندام خود، قد مانتو خود را انتخاب کنید. به طور مثال انتخاب مانتوهایی با قد بلند، قد شما را کشیده‌تر از حالت عادی نشان خواهد داد. اگر می‌خواهید بلند قدتر از حالت معمول دیده شوید، پیشنهاد ما به شما خرید مانتو تابستانه با قد بلند است. همچنین اگر می‌خواهید هیکل‌تان لاغرتر از معمول دیده شود، بهتر است از مانتوهایی با قد بلندتر استفاده کنید و از پوشیدن مانتو با قد خیلی کوتاه پرهیز کنید.

 

 

خرید مانتو تابستانه

 

 

سایز مانتو تابستانه

سایز مانتو تابستانه پارامتر مهمی است که باید به آن توجه ویژه‌ای شود. در فصل تابستان به علت گرمای زیاد هوا، پوشیدن لباس‌های تنگ و چسب، باعث احساس گرمای بیش از حد شده و تعریق شما را به شدت افزایش می‌دهد. توجه کنید که سایز مانتو تابستانه شما باید اندکی گشاد و راحت باشد تا با پوشیدن آن احساس خنکی و راحتی داشته باشید.

 

 

طراحی خاص مانتو تابستانه

در هنگام خرید مانتو تابستانه نیاز است به مواردی در طراحی مانتو تابستانه توجه کنید. به طور مثال مانتوهای با پارچه راه راه اندام شما را کشیده‌تر و قد شما را بلندتر نشان خواهد داد. همچنین مانتوهایی با یقه هفت نیز در کشیده‌تر نشان دادن قد شما موثر است. وجود برخی طراحی‌ها یا گلدوزی‌ها بر روی مانتو نیز بسته به استایل و سلیقه شما، امکان ست کردن مانتو تابستانه شما با انواع لباس‌ها و داشتن تیپی خاص را برای شما فراهم می‌کند.

 

 

مدل مانتو تابستانه

 

 

ست مانتو و شلوار تابستانه

اگر به دنبال پوشیدن لباس‌های ست و داشتن استایلی جذاب هستید، ست مانتو و شلوار تابستانه را در لیست انتخاب‌های خود قرار دهید. این ست دارای مانتو تابستانه و شلوار یا دامن ست با آن است که از نظر رنگ، مدل و جنس پارچه با هم تناسب و هماهنگی بسیاری دارند و باعث می‌شود تیپی آراسته و مناسب داشته باشید. پوشیدن ست زنانه علاوه بر ایجاد هماهنگی میان لباس‌های شما، باعث ایجاد تیپی خاص و زیبا برای شما خواهد شد.

 

 

ست مانتو و شلوار تابستانه

 

 

قیمت مانتو تابستانه

قیمت مانتو تابستانه آیتمی است که برای اکثر افراد مورد بسیار مهمی به شمار می‌رود. قیمت مانتو تابستانه به مرغوبیت و جنس پارچه مانتو تابستانه، مدل مانتو، برند مانتو و همچنین طراحی و دوخت خاص مانتو دارد. برای خرید مانتو تابستانه با قیمت مناسب کافی است سری به فروشگاه اینترنتی مانتو سیتی بزنید و انواع مدل‌های مانتو تابستانه را مشاهده کرده و اقدام به خرید مانتو تابستانه مورد نظر خود با قیمت مناسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *