دانستنی ها

نکاتی در مورد شیک پوشی

چگونه  اصول شیک پوشی را رعایت کنیم و شیک پوش شویم؟

ظاهر شما نشان دهنده ی شخصیت شماست بنابراین انتخاب لباس و شیک پوشی اهمیت فراوانی دارد زیرا با پوشیدن لباس های خوب این پیام را به دیگران منتقل می کنید که به خودتان اهمیت می دهید. شیک پوشی فرآیندی است که افراد بر حسب تجربه می آموزید.

شیک پوشی

اگر از آن دسته افرادی هستید که کمد لباستان پر از لباس هایی است که از هیچ کدامشان راضی نیستید و همیشه حس می کنید چیزی برای پوشیدن ندارید با ما همراه باشید تا اصول شیک پوشی را به شما معرفی کنیم.

کمد لباس هایتان را بررسی کنید

قبل از خرید لباس های جدید لباس های داخل کمدتان را بررسی کنید و از خود بپرسید که برای موقعیت های مختلفی مانند مراسم عروسی، ختم، مصاحبه ی کاری، مناسبت های رسمی، جشن تولد، فارغ التحصیلی و سالگرد، لباس مناسب دارید.

شما به عنوان یک فرد بالغ ممکن است در طی سال به یکی از این مجالس دعوت شوید، پس بهتر است درست قبل از حضور در یک مراسم، لباس بخرید زیرا خوش لباس بودن با آمادگی داشتن برای مناسبت های خاص آغاز می شود.اگر پس از بررسی لباس های خود متوجه شدید لباس مناسب برای موقعیت هایی که گفتیم را ندارید ، نوع لباس هایی که نیاز دارید را مشخص کنید و برای خرید آنها دست به کار شوید.

انتخاب لباس بر اساس موقعیت

لباس هایی که برای مراسمات و موقعیت های مختلف تهیه می کنیم باید با هم متفاوت باشد زیرا برای هر موقعیتی قواعد و اصول معینی وجود دارد. پس بهترین لباس ها را بر اساس موقعیتتان انتخاب کنید

سایز مناسب بپوشید تا شیک پوش باشید

برای خوش پوشی و زیبا به نظر رسیدن باید لباستان کاملا اندازه ی بدن تان و متناسب با فرم بدنتان باشد. پوشیدن لباس های آزاد حس خوبی دارداما با پوشیدن این لباس ها ممکن است شلخته به نظر برسید. اکثر مردم در انتخاب لباسی که مناسب جثه ی آنها باشد، دچار سردرگمی می شوند پس با دقت انتخاب کنیدو لباس تان را سایز خود انتخاب کنید.

لباس هایی که دوست دارید را بپوشید

اگر به هر دلیلی از لباس هایی که پوشیده اید راضی نباشید و دائما احساس ناآرامی و بی قراری کنید اعتماد به نفس تان از بین می رود پس همیشه سعی کنید لباسی بپوشید که از آن لذت ببرید و آن را دوست داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *