دانستنی ها

10 توصیه برای انتخاب مانتو برای افراد قد کوتاه

مانتو برای افراد قد کوتاه

چگونه می‌توان مناسب‌ترین مانتو را برای خانم‌های قد کوتاه انتخاب کرد؟ کدام مدل مانتو برای خانم‌های قد کوتاه مناسب‌تر است؟ با کدام مدل مانتو قد بلندتر به نظر می‌رسیم؟ این‌ها سوالاتی است که ممکن است هر خانم ریز نقشی از خود بپرسد. خرید مانتو برای افراد قد کوتاه، یک انتخاب مهم برای خانم‌های ریز نقش است است. این موضوع اهمیت زیادی دارد که مانتویی را انتخاب کنید که قد شما را کوتاه‌تر از حالت معمول نشان ندهد و شما را بلند قدتر و کشیده‌تر نشان دهد.

انتخاب مانتو مناسب برای خانم‌های قد کوتاه، اصولی دارد که با رعایت آن‌ها شما نه تنها می‌توانید بلند قدتر به نظر بیایید، بلکه تیپ و استایل جذاب و خاصی برای شما ایجاد خواهد کرد. اگر می‌خواهید قد بلندتر دیده شوید، باید سعی کنید لباس‌هایی بپوشید که شما را باریک‌تر و لاغرتر نشان می‌دهد. این موضوع باعث بلند قدتر به نظر رسیدن شما نیز خواهد شد.

برای انتخاب مانتو مناسب و همچنین خرید مانتو برای افراد کوتاه قد، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. در ادامه به بررسی خصوصیات یک مانتو مناسب برای افراد قد کوتاه خواهیم پرداخت.

 

 

فهرست مطالب

 1. مانتو مناسب من باید چه قدی داشته باشد؟
 2. سایز مناسب مانتو برای افراد قد کوتاه چیست؟
 3. در هنگام خرید مانتو باید چه رنگی را انتخاب کنم؟
 4. طراحی مانتو مناسب افراد قد کوتاه چگونه است؟
 5. 10 نکته پایانی برای خرید مانتو برای افراد قد کوتاه

 

 

 مانتو مناسب من باید چه قدی داشته باشد؟

اگر خانمی ریز نقش و با قد کوتاه هستید، برای آنکه بلندتر و کشیده‌تر به نظر بیایید، باید در انتخاب قد مانتو خود دقت زیادی کنید. انتخاب قد نامناسب مانتو می‌تواند شما را بسیار کوتاه قدتر از حالت معمول نشان دهد. ولی از طرفی با انتخاب درست قد مانتو، قد بلندتر و خوش استایل‌تر به نظر خواهید آمد.

در هنگام خرید مانتو برای قد کوتاه باید به این نکته توجه داشت که مانتو شما نباید زیاد از حد کوتاه باشد زیرا باعث می‌شود که شما قد کوتاه به نظر برسید.

مانتویی که قد آن تا زیر باسن شما باشد، یک انتخاب بسیار مناسب برای شما است. سعی کنید از مانتوهای با قد بلندتر استفاده کنید. این مانتوها شما را کشیده‌تر و لاغرتر نشان می‌دهد و همین موضوع باعث بلند قد به نظر رسیدن شما خواهد شد. پوشیدن مانتوهایی با قد بلند تا زانو یا حتی مچ پا، برای خانم‌های ریز نقشی که می‌خواهد بلند قدتر به چشم بیایند بسیار مناسب است.

 

 

خرید مانتو برای افراد کوتاه قد

 

 

سایز مناسب مانتو برای افراد قد کوتاه چیست؟

سایز مانتو نیز یکی از آیتم‌های بسیار مهم در هنگام خرید مانتو برای افراد کوتاه قد است. خانم‌های ریز نقش و قد کوتاه باید سعی کنند علاوه بر پوشیدن مانتویی با قد بلند، مانتوهایی بپوشند که سایز آن‌ها را نیز لاغرتر نشان دهد. اگر شما از حالت عادی خود لاغرتر به نظر برسید، به دنبال آن قد شما نیز بلندتر به نظر خواهد رسید.

در زمان انتخاب مانتو برای افراد قد کوتاه بهتر است مانتوهایی را انتخاب کنید که دقیقا سایز اندام شما باشد. همچنین پوشیدن مانتویی که قدری برای شما تنگ است نیز باعث بیشتر نشان دادن برجستگی‌ها و اندام شما خواهد شد و همین باعث می‌شود قد شما بلندتر به نظر بیاید.

در هنگام انتخاب مانتو برای افراد قد کوتاه، از انتخاب مانتوهایی با سایز گشاد جدا خودداری کنید. مانتوهایی که خیلی برای شما گشاد و آزاد هستند شما را چاق‌تر و به دنبال آن قد کوتاه‌تر از حالت حادی نشان خواهند داد. دقت کنید که مانتو انتخابی شما بهتر است یا دقیقا سایز شما باشد یا قدری برای شما تنگ باشد تا قد بلند‌تر به نظر برسید.

 

 

مانتو برای افراد قد کوتاه

 

 

در هنگام خرید مانتو باید چه رنگی را انتخاب کنم؟

انتخاب رنگ نیز پارامتر بسیار مهمی در هنگام خرید مانتو برای افراد قد کوتاه و ریز نقش است. اگر می‌خواهید خوش استایل باشید و بلندتر نشان داده شوید، باید به رنگ مانتو انتخابی خود توجه کنید. سعی کنید از پوشیدن مانتوهای رنگ خیلی روشن پرهیز کنید. مانتو روشن مانند مانتوهای خیلی گشاد شما را بسیار چاق‌تر و به دنبال آن قد کوتاه‌تر نشان خواهد داد.

بیشتر از مانتوهایی با رنگ تیره استفاده کنید. مانتو تیره اندام شما را جمع‌تر و لاغرتر نشان خواهد داد و همین باعث می‌شود که شما کشیده‌تر و قد بلندتر به نظر بیایید. بهتر است از رنگ‌هایی مانند سورمه‌ای، مشکی، سبز تیره یا قهوه‌ای تیره برای مانتو خود استفاده کنید.

همچنین برای بلندتر نشان دادن خود می‌توانید از ترفند دیگری نیز استفاده کنید. پوشیدن مانتو و شلوار یا مانتو و دامن هم رنگ با هم، قد شما را بلند و کشده نشان خواهد داد. شما می‌توانید در هنگام خرید مانتو و شلوار برای خود، آن دو را هم رنگ یک دیگر انتخاب کنید و یا برای خریدی آسان‌تر و به صرفه‌تر، به سراغ خرید ست مانتو و شلوار زنانه بروید.

خرید ست مانتو و شلوار زنانه این حسن را دارد که شما می‌توانید مانتو و شلواری ست و هم رنگ با هم را با قیمتی به مراتب ارزان‌تر خریداری کنید.

 

 

مانتو برای قد کوتاه

 

 

طراحی مانتو مناسب افراد قد کوتاه چگونه است؟

برای آن که قد شما بلندتر دیده شود و استایل و تیپی بهتر داشته باشید، باید به طراحی مانتو خود نیز توجه کنید. هر چقدر طراحی مانتو شما شلوغ‌تر باشد، شما چاق‌تر و به طبع کوتاه‌ قدتر به نظر خواهید آمد. باید سعی کنید از مانتوهایی با طراحی ساده‌تر و خلوت‌تر استفاده کنید.

پوشیدن مانتوهایی با طراحی ظریف و ساده‌تر استایل بهتری برای خانم‌های قد کوتاه ایجاد می‌کند. می‌توانید از مانتوهایی با پارچه ساده و تک رنگ استفاده کنید. اگر هم به پوشیدن مانتوهایی با طراحی مانند مانتو چهارخانه علاقه دارید، پیشنهاد ما پوشیدن مانتویی با چهارخانه ریز است.

اگر به مانتو‌های با طراحی و پارچه راه راه علاقه دارید، بهتر است از مانتویی با پارچه راه راه عمودی و ترجیحا خطوط ظریف استفاده کنید. داشتن خطوط عمودی در طراحی مانتو باعث می‌شود که اندام شما لاغر و کشیده و قد شما بلندتر دیده شود. برعکس، اگر از مانتوهایی با پارچه راه راه افقی، اندام شما را پهن و شما را قد کوتاه نشان خواهد داد.

به طور کلی داشتن طراحی و کارشدگی‌های شلوغ برای مانتو شما مناسب نیست. اما برخی از طراحی‌ها می‌تواند در بلندتر نشان دادن شما موثر باشد. یکی از طراحی‌‌های عالی مانتو برای افراد قد کوتاه، داشتن کمربند و یا کش و جمع شدگی در ناحیه کمر مانتو است. وجود کمربند ظریف و ساده و یا کش در کمر مانتو، شما را لاغرتر و کشیده‌تر نشان می‌دهد. هر چقدر این کمربند بالاتر بسته شود، شما بلند قدتر به نظر خواهید رسید.

 

مانتو خانم های قد کوتاه

 

 

جمع بندی

 1. در هنگام خرید مانتو برای افراد کوتاه قد، باید توجه کنید که قد مانتو خیلی کوتاه نباشد و ترجیحا بلند باشد.
 2. سایز مانتو برای خانم قد کوتاه بهتر است فیت یا تنگ باشد و باید از پوشیدن مانتوهای گشاد و آزاد خودداری کنید.
 3. سعی کنید مانتوهایی با رنگ تیره‌تر را انتخاب کنید.
 4. پوشیدن مانتو شلوار یک رنگ باعث بلند قدتر به نظر رسیدن شما خواهد شد.
 5. از مانتوهای با طراحی شلوغ استفاده نکنید.
 6. وجود کمربند یا کش در ناحیه کمر مانتو، شما را بلندتر از معمول نشان خواهد داد.
 7. حتی الامکان از مانتوهای با پارچه ساده و تک رنگ استفاده کنید.
 8. اگر از پارچه طرح دار خوشتان می‌آید، می‌توانید از مانتوهای با چهارخانه ریز یا راه راه باریک استفاده کنید.
 9. پوشیدن مانتو با پارچه راه راه عمودی شما را بلند قدتر و کشیده‌تر نشان خواهد داد.
 10. اگر می‌خواهید بلند قدتر به نظر برسید، باید مانتویی را انتخاب کنید که شما را لاغرتر نشان می‌دهد.

 

همچنین ببینید:

خرید ست زنانه

خرید ست شومیز و شلوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *